آغاز ما

در ابتدای راه از سال 1389 با ورود به بخش بازار قطعات صنعتی و ماشین آلات سی ان سی و تاسیس فروشگاه سی ان سی صنعت cncsanat همگام با واردات و ارائه قطعات صنعتی با کیفیت به بازار پمپ وکیوم ایران ورود نمودیم. پمپ وکیوم برند riwak ساخت ترکیه جزو اولین پمپ های وکیوم یک مرحله با خلاء 0.5 میلی بار و خوش قیمت را همگام با قطعات و موتورهای مورد استفاده در دستگاه های سی ان سی وارد نمودیم.

در سال 1391 نیز با توجه به نیاز کشور به پمپ وکیوم استاندارد بین المللی محصولات شرکت GEV یا گیو را از ایتالیا خریداری و در ایران توزیع نمودیم. به تدریج و همگام با رشد صنعت کشور و با توجه به رشد فزاینده بخش صنعت در کشور و افزایش تقاضا و تخصصی تر شدن فعالیت ها تصمیم به تفکیک فعالیت به قطعات سی ان سی و تجهیزات وکیوم گرفتیم. تا اینکه در سال 1401 با ثبت و تاسیس شرکت پیشگامان تجهیزوک با شماره ثبت 596400 و همکاری گسترده با فعالان خلاء و متخصصین کاردان و مشاوره با همکاران در زمینه خلاء ایران گامی بزرگ و تخصصی در زمینه واردات انواع پمپ و تجهیزات وکیوم مورد نیاز بازار و صنعت ایران برداشتیم.

در سال 1401 توانستیم با شرکت معتبر GEV ایتالیا که دارای محصولاتی با کیفیت با گواهینامه های استاندارد قابل اتکا از اتحادیه اروپا و کشور ایتالیا می باشد به توافق برسیم و نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت گیو در ایران را اخذ نمائیم. از سوی دیگر با توجه به تنوع تقاضا و محدودیت های خاص کشور تلاش کردیم که پمپ های وکیوم دو مرحله و یک مرحله روغنی، پمپ خشک مکنده و دمنده، بوستر وکیوم روتس، روتس بلوئر و قطعات جانبی خلاء مانند انواع فیلتر و اتصالات خلاء از تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت و استاندارد ترکیه ای و چینی را نیز به سبد کالایی خود اضافه نمائیم.

از همان بدو تاسیس و آغاز به کار شرکت پیشگامان تجهیزوک تلاش نمودیم اصل صداقت و مشتری مداری را جهت حفظ و ارتقای اعتبار شرکت و نام تجهیزوک را سرلوحه کارمان قرار داده و با ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت بالا همراه با رعایت انصاف و قیمت عادلانه ارتباط ارتباط خود را پس از پایان فرآیند فروش به مشتریان ، مسئولانه حفظ مینمائیم.